fbpx
UPS KARGO  2 Ürün Alana Kargo Ücretsiz!
  • 0
UPS KARGO  2 Ürün Alana Kargo Ücretsiz!
  • 0
KREDİ KARTINA 12 TAKSİT

Gizlilik Politikası

cicipatik.com, müşterilerinin her türlü gizliliğine ve güvenliğine önem verdiğinden dolayı müşterilerden bazı kişisel veri isteminde bulunur. Kişinin ismi, yaşı, telefon ya da e-postası gibi verileri onlara çok daha iyi hizmet sunabilmek için talep eder.
Müşterilerden alınan kişisel bilgiler cicipatik.com bünyesinde toparlanırlar ve yalnızca cicipatik.com ile ilgili işlemlerde kullanılırlar. Toplanan bilgiler müşteri talepleri doğrultusunda kampanya çalışmalarında, müşteri profillerine uygun olan özel çalışmalarda ve istenmeyen e-postaların engellenme çalışmalarında kullanılmak üzere sınıflandırılırlar.
cicipatik.com kişisel bilgileri üyelik formlarından elde eder ve toplanan bu bilgileri üye olan kişinin haberi ya da herhangi bir talebi yoksa asla üçüncü şahıslarla paylaşmaz. Bunun yanı sıra bu bilgileri faaliyeti dışında herhangi bir ticari amaçla kullanmaz ya da bu bilgilerin satışını yapmaz.


cicipatik.com, üyelik formlarında aldığı kişisel bilgiler ve e-postaların yanı sıra sitenin kullanımı esnasında ziyaretçi tercihlerini ve hareketlerini analiz eder ve olması gerektiği gibi yorumlar. Elde ettiği istatiksel verilerde kişisel bilgi alanına giren herhangi bir veri yoktur. Ziyaretçi hareketleri ve tercihleri analizleri yalnızca cicipatik. com iş ortakları ile paylaşılır. Bunun amacı ise müşterilere çok daha etkin, özel ve kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşatmaktır.
Müşterilerin site sistemine girdikleri tüm bilgiler yalnızca resmi makamlara açıklanabilir. Bunun içinde resmi makam usullerine göre bu bilgilerin talep edilmesi ve bilgilerin açıklanma durumunun yürürlükte bulunan mevzuat hükümlerine göre olması gerekir. Müşteriler sisteme girdikleri tüm bilgilere sadece kendileri ulaşabilirler ve herhangi bir bilgi değişikliği yapmak istediklerinde bu değişikliği yalnızca kendileri yapabilirler. Herhangi bir diğer kişi bu bilgilere asla ulaşamaz ve bu bilgileri asla değiştiremez.


Ödeme Güvenliği
cicipatik.com adresinden yapılan tüm alışverişlerde güvenlik için SSL yani ‘’Secure Socket Layers’’ sistemi kullanılır. Sahip olunan 128 bit SSL sayesinde müşteri kişisel bilgilerinin gönderimi de şifrelenerek yapılır.
Sitede ödeme sayfasında müşteriden istenen kredi kart bilgileri cicipatik.com ya da bu siteye hizmet veren diğer şirketler sunucularında görünmez ve bu sunucuların hiçbirinde tutulmaz. Buradaki amaç müşterilerin güvenliklerini en üst seviyede korumaktır. Geliştirilen sistem sayesinde ödeme ile ilgili tüm işlemler cicipatik.com ara yüzünden müşteri bilgisayarı ve banka arasında gerçekleşir. cicipatik.com sitesinde 128 Bit SSL teknolojisi sayesinde yüzde yüz olarak güvenli alışveriş yapılabilir.


Saygılarımızla, cicipatik.com
Çalışma saatlerimiz içerisinde iletişim numaralarımızdan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.